Нідерланди виправили свою "помилку" щодо України
Загрузка плеера...

Парламент Нідерландів скасував закон про консультативний референдум, через який у 2016 році було заблоковано Угоду про асоціацію України з Європейським союзом. За декілька тижнів документ планують розглянути у Сенаті.

Законопроект подала міністр внутрішніх справ Кайса Оллонгрен. Ініціативу підтримали 76 народних обранців, проти виступили всі депутати-опозиціонери.

Представники декількох опозиційних партій заявили, що спочатку хочуть побачити альтернативу. Вони також додали, що не розуміють, чому Оллонгрен не дочекалася оцінки консультативного референдуму.

Як відомо, у 2015 році Сенат Нідерландів ратифікував Угоду про асоціацію Україна-ЄС. Та нідерландці не підтримали рішення верхньої палати парламенту та провели референдум, 61% його учасників висловилися проти підписання договору.

Пізніше, 30 травня 2017 року, Нідерланди таки ратифікували Угоду, ставши таким чином останньою країною, яка погодилася на асоціацію України та ЄС.

Нагадаємо, що з липня 2015 року нідерландці мають право вимагати проведення консультативного референдуму щодо будь-яких ухвалених законів, якщо на підтримку плебісциту буде зібрано 300 тисяч підписів.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram