Збірна Швеції створила олімпійську суперсенсацію
Загрузка плеера...

У південнокорейському Пхьончхані чоловічою естафетою завершилася біатлонна програма Олімпійських ігор. Як і в жіночих командних змаганнях, переможцем стала аж ніяк не та четвірка, якій віддавали перевагу букмекери.

Першими з фаворитів провалилися французи. Сімон Дестьйо пішов на два кола штрафу, практично поклавши край надіям Мартена Фуркада на ще одну золоту нагороду. Лідерство після першого етапу захопили німці, а другою зусиллями Артема Прими несподівано опинилася Україна. Шкода, що Сергій Семенов та Володимир Сємаков розгубили усі здобутки свого партнера по команді.

Остаточна двійка претендентів на перемогу визначилася після екватору гонки, коли Йоханнес Бьо та Себастьян Самуельссон відірвалися від усіх переслідувачів. В очній дуелі Фредріка Ліндстрьома та Еміля-Егле Свендсена кращим виявився швед. Феноменальні підопічні Вольфганга Піхлера стали новими олімпійськими чемпіонами, залишивши норвежців лише зі сріблом. Бронза дісталася Німеччині. Україна фінішувала лише дев'ятою, і, беручи до уваги обставини, це ще далеко не найгірший результат. 

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram