Мін'юст відхрестився від катувань у тюрмах
Загрузка плеера...

В українських тюрмах у минулому році не було зафіксованого жодного випадку катувань. Про це повідомив заступник міністра юстиції Денис Чернишов. Таку заяву чиновник зробив після того, як міжнародна правозахисна організація Amnesty International звинуватила українських правоохоронців у порушенні прав людини, застосуванні тортур та інших видів жорстокого поводження.

Заступник міністра пояснив, що він спирається не на внутрішню статистику відомства, а на дослідження Міжнародного комітету Червоного хреста та Європейського комітету з питань запобігання катуванням. У Мін'юсті пояснили, що представники міжнародних організацій відвідали заклади відбування покарання, і у жодній установі не було нарікань.

Відзначимо, про катування в українських тюрмах заявляли не лише в Amnesty International, а й у Human Rights Watch, в ООН і в Єврокомісії. Восени Генпрокуратура взялась за розслідування побиття в'язнів у Одеському СІЗО. У Мін'юсті пояснили, що проблеми виникають через брак фінансування. Для покращення ситуації потрібно приблизно 10 років.

Джерело: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram