Київрада не хоче давати гроші на футбол
Загрузка плеера...

Підготовка столиці України до фіналу футбольної Ліги чемпіонів опинилася під загрозою зриву. Київрада під час останнього засідання відмовилася виділити 25 мільйонів гривень з бюджету міста на проведення необхідних заходів. Для ухвалення рішення не вистачило десяти голосів.

Депутати, які не підтримали проект, пояснили свій вибір тим, що 25 мільйонів – це нібито надто велика сума. За такі гроші можна побудувати щонайменше 10 шкільних стадіонів. Проте аргументація обранців виглядає відверто недолугою.

По-перше, прибуток Києва від проведення головної спортивної події весни значно перевищить вкладені кошти. Столицю відвідає щонайменше 100 тисяч туристів, які, купуючи товари та послуги, опосередковано спрямовуватимуть гроші у київську казну.

По-друге, місто має зобов'язання перед УЄФА, які не може не виконати. Організація вимагає забезпечення максимальної безпеки, проведення урочистого прийому команд, а також оформлення основних локацій символікою змагань.

Нагадаємо, що фінал Ліги чемпіонів запланований на 26 травня. Київ вперше в історії прийматиме клубний поєдинок такого рівня.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram