Університет ім. Богомольця блокує розслідування МОЗ
Загрузка плеера...

Національний медичний університет імені Богомольця блокує урядове розслідування скандалу зі зривом тестування для студентів. Про це заявили у Міністерстві охорони здоров'я України.

Комісія, яку МОЗ створив спеціально для з'ясування ситуації, взялася за перевірку документів про проведення іспиту "Крок 1. Стоматологія". Центр тестування при міністерстві надав усі необхідні матеріали, а от виш не виконав вимогу уряду, посилаючись на брак часу. Крім того, через блокування адміністративного корпусу університету представники комісії не змогли потрапити всередину. При цьому працівники навчального закладу навіть не спробували допомогти урядовцям.

Поведінку адміністрації НМУ ім. Богомольця у Міністерстві охорони здоров'я назвали неприпустимою. Відзначимо, Центр тестування при МОЗ України оприлюднив відео, де проректор університету ім. Богомольця обіцяє чиновникам влаштувати перемогу у тендері. Повну версію відео передано правоохоронцям.

Нагадаємо, днями стало відомо, що через відсутність договору між університетом і Центром тестування студенти третього курсу стоматологічного факультету не змогли скласти іспит, необхідний для продовження навчання. Наприкінці січня дівчина, що навчалася у Богомольця, скоїла самогубство після того, як її відрахували з навчального закладу. 18-річна Мукаддас Насірлаєва була громадянкою Туркменістану.

Джерело відео: YouTube, Facebook.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram