Чиновники не можуть порозумітися через лотереї
Загрузка плеера...

Антимонопольний комітет і Мінекономрозвитку не можуть порозумітися через лотереї. Міністерство підготувало проект ліцензійних умов для провадження лотерейної діяльності. В АМКУ розглянули документ і вирішили, що урядова програма обмежує вільну конкуренцію на ринку.

Мінекономрозвитку вирішило впровадити нові умови для лотерей, тому що сьогодні бізнесмени недоплачують гроші у бюджет. Про це заявив міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів.

Для зменшення податкових відрахувань власники лотерей користуються лазівками у законі від 2012 року. За інформацією міністерства, минулого року один з операторів взагалі уник оподаткування, заробивши при цьому майже півмільйона гривень. Інша компанія перерахувала до бюджету лише 4% від своїх доходів (13 з 307 млн грн). При цьому ставка на прибуток підприємств становить 18%.

До того ж, сьогодні на ринку лотерей досі працюють дві компанії, які Рада національної безпеки і оборони три роки тому внесла до санкційного списку.

Відзначимо, що напередодні розгляду проекту чиновниця з Антимонопольного комітету Агія Загребельська заявила про тиск на неї з боку силовиків. Жінка повідомила, що правоохоронці запланували проведення обшуків, аби зірвати засідання комітету.

Раніше в уряді відзначали, що за останні роки обсяг відрахувань з лотерей зменшився більш ніж в 10 разів. Понад три чверті підприємців працюють нелегально.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram