"Не всі українці відмовилися від радянських традицій", - опитування NewsNetwork
Загрузка плеера...

У 2014 році Президент підписав закон, який скасував святкування Дня захисника Вітчизни 23 лютого. Натомість у нашій державі з’явився День захисника України. Його щорічно відзначають 14 жовтня.

Журналісти NewsNetwork поцікавились думкою мешканців та гостей столиці. І запитали: "Ви будете відзначати 23 лютого?" І ось які відповіді ми отримали.

Світлана, жителька Києва:

"Так, тому що це свято Перемоги. Це опора на нашу силу, це наш захист, велика допомога в нашому житті. І ми вдячні чоловікам за те, що вони піклуються про нас. Самі чоловіки хочуть цей день святкувати. Автоматично у них тепер два свята виходить".

Лілія, жителька Києва:

"Я, мабуть, поздоровлю своїх чоловіків. Не тому, що це якесь політичне свято, а тому що так звикли. Для мене це свято чоловіче, просто чоловіче".

Станіслав, житель Києва:

"Несмотря на то, что я служил в советской армии, в свете последних событий нет, не буду. Нужно избавляться от советского прошлого, я такого мнения".

Дмитро та Мар’яна, жителі Києва:

"Ні, у нас в жовтні. Це радянське свято, 23 лютого, ми не маємо його святкувати. У нас свої свята мають бути, так само, як і 8 березня, в принципі".

Сергій, житель Києва:

"Праздник детства, будем говорить так. Вот, и в памяти он остается праздником. Это праздник для старшего поколения, а для молодежи он, наверное, другой".

Олександр, житель Києва:

"Нет, даже забыл об этом празднике".

Артем та Дмитро, жителі Києва:

"Конкретно не могу ничего сказать, но я лично не буду. Я тоже. Не задумывался даже об этом ".

Світлана, жителька Києва:

у напевно вітати. Тому що у мене, наприклад, батько. Він 12-го року народження і він пройшов війну. Так що йому було б приємно, якби його привітали з цим святом. Я не знаю, як теперішні чоловіки, чи вони б хотіли цього свята. Так що, маю ще кого вітати".

Юрій, житель Києва:

у як чому? Тому що ми діти, народжені в СРСР. Тому для нас всі свята, хай вони і радянські, але ми служили в тій армії і жили в тій країні".

Альона, журналіст:

"Як засвідчують відповіді, одна справа скасувати чи перенести свято, зовсім інша – прищепити нові традиції. Із останнім у нашої влади поки що проблеми".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram