"Укроборонпром" очолила своя людина
Загрузка плеера...

Новим головою Державного концерну "Укроборонпром" призначено Павла Букіна, який раніше був гендиректором "Укрспецекспорту". Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook Президент України Петро Порошенко.

Під час засідання у відкритому режимі були підбиті підсумки роботи держконцерну. Глава держави подякував екс-очільнику підприємства Роману Романову та побажав плідної праці новопризначеному керівникові, зазначивши, що зараз та розпочався новий етап.

Гарант Конституції зауважив, що концерн пройде міжнародний аудит і стане першим державним промисловим об'єднанням в історії України, на якому відбудеться така перевірка. Порошенко переконаний, що "Укроборонпром" "має бути вертикально інтегрованою компанією, яка працюватиме відповідно до кращих міжнародних стандартів прозорості, відкритості та ефективності".

Раніше повідомлялося, що основний дохід державний концерн отримує від експорту широкого спектру оборонної продукції. Колишній голова підприємства розповів, що на внутрішній ринок працюють лише  близько 25% філій "Укроборонпрому".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram