ГПУ в суді "відмазала" екс-міністра
Загрузка плеера...

Печерський районний суд Києва задовольнив клопотання Генеральної прокуратури та звільнив від кримінальної відповідальності колишнього міністра фінансів Юрія Колобова. Справу закрили через закінчення строків давності. Про це повідомив "Судовий репортер".

Рішення ухвалили 21 січня. Воно набуде чинності через 7 днів із моменту проголошення.

Повідомляється, що сам фігурант справи до Києва не приїхав. У суді його представляв адвокат. Колобов брав участь у засіданні в режимі відеоконференції з Генерального консульства України в Іспанії.

Екс-міністр повідомив суду, що зареєстрований і проживає в іспанському місті Аліканте. Він погодився із клопотанням і заявив, що знає про наслідки рішення. Йдеться про звільнення від кримінальної відповідальності з нереабілітуючих підстав. Адвокати його позицію підтримали.

Нагадаємо, що Юрій Колобов був міністром фінансів України за часів правління Януковича. Екс-урядовця підозрювали в розкраданні 220 млн грн, виділених на побудову телекомунікаційної мережі.

Колишній міністр виїхав з України у 2014 році і перебував у розшуку Інтерполу. Через рік Колобова затримала іспанська поліція, після чого він почав готувати документи для отримання політичного притулку в Королівстві. У 2016-му іспанські правоохоронці відмовилися передавати колишнього міністра Україні.

Джерело відео: YouTube

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram