Венесуела захопилася створенням криптовалют
Загрузка плеера...

Після випуску власної криптовалюти El Petro Венесуела вирішила не зупинятись і одразу ж запровадити ще одну цифрову грошову одиницю. Влада країни вже обрала назву для проекту – Petro Gold.

Запуск El Petro відбувся 20 лютого. Ця криптовалюта гарантована паливним потенціалом країни. Одна грошова одиниця має вартість бареля нафти. Президент Ніколас Мадуро заявив про значний успіх проекту на фоні економічної кризи в країні. Лише за перший день від продажу El Petro Каракас отримав 735 млн дол. Результат надихнув венесуельських політиків, і другу криптовалюту вони вирішили підкріпити золотими запасами країни. Ніколас Мадуро впевнений, що Petro Gold стане не менш успішним, ніж нафтовий El Petro.

Економічна криза у Венесуелі загострилась після обвалу світових цін на нафту. За останніми підрахунками, рівень інфляції в країні перевищив 2500%.

Відзначимо, Венесуела має також значні запаси газу, залізної руди та алмазів. Щоправда, ці корисні копалини уряд поки не планує використовувати для цифрових розрахунків.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram