Європа знову оплачує українські реформи
Загрузка плеера...

Комітет міністрів Ради Європи затвердив план дій для України на 2018-2021 роки. Таким чином на українські реформи виділять 29,5 млн євро. Про це на сторінці у Facebook повідомило Постійне представництво України при РЄ.

Згідно з цим документом, Україна упродовж наступних чотирьох років і надалі отримуватиме фінансову допомогу у реформуванні системи судоустрою, правоохоронних органів, децентралізації та боротьби з корупцією. А також захисту прав внутрішньо переміщених осіб та безпеки журналістів.

Зазначається, що відповідний план повинен сприяти досягненню цілей Угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом.

У фінансуванні беруть участь Швейцарія, Норвегія, Данія, Швеція, Нідерланди, Ірландія, Литва, Чехія, Угорщина, Ліхтенштейн та Європейський союз.

Ухвалений план дій є вже п'ятим документом, що продовжує започатковану у 2005 році традицію програмного співробітництва між Україною та Радою Європи.

Нагадаємо, представники різних країн останнім часом постійно наголошують, що в Україні не проводяться системні реформи. Особливо критикували відсутність змін у судовій системі.

Джерело: Facebook

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram