На одеському фестивалі експериментуватимуть з класикою
Загрузка плеера...

Міжнародний музичний фестиваль ODESSA CLASSICS, який цьогоріч вчетверте відбудеться в Одесі з 1 по 10 червня, анонсував одну із головних інтриг заходу.

Олексій Ботвінов, народний артист України, президент ODESSA CLASSICS:

"Последний день программы, который мы еще не анонсировали, 2 июня. В Одесском оперном состоится проект "Перезагрузка-2", где я буду выступать вместе с Бурханом Очалым. Это турецкий перкуссионист, ударник. Он играет классику, фольклор, джаз и т.д. Первая часть проекта "Перезагрузка-1" очень удачно прошла в разных странах мира и в Украине с огромным успехом. Сейчас мы подготовили его специально для фестиваля".

Виступ двох зірок світової музичної сцени: відомого перкусіоніста із Туреччини Бурхана Очалого та видатного українського піаніста Олексія Ботвінова, – одна із музичних сенсацій цьогорічного одеського фестивалю. Артисти представлять широкий спектр європейської музики, що постає в абсолютно новому звучанні. Культові шедеври Баха, Бетховена, Рахманінова, Прокоф'єва вибудувані за принципом емоційного та енергетичного нагнітання – нікого не залишать байдужим.

Крім того, як розповіли організатори, Міжнародний музичний фестиваль упевнено виходить на європейський рівень. Директор із розвитку фестивалю Лариса Мудрак повідомила, що за два тижні фестиваль пройде у Берні, а у квітні місяці - у Берліні.

Олексій Ботвінов, народний артист України, президент ODESSA CLASSICS:

"Мы изначально пытались вывести фестиваль на международный уровень. Сейчас, благодаря поддержке правительства, посольств и консульств, уже черед 2 недели ODESSA CLASSICS будет в Берне, это будет 2 концерта 5-6 марта. Это событие, которое планируется за год, и мы рады, что ODESSA CLASSICS стала частью серьезного межгосударственного обмена. А в апреле будет – в Берлинской филармонии, в главном зале Германии ODESSA CLASSICS ".

Нагадаємо, що у 2018-му на одеському міжнародному фестивалі вперше виступатиме ціла низка музикантів світового рівня та топові зірки класичної музики з Ізраїлю, Австрії, Швейцарії, Великобританії, Німеччини, Бельгії і не тільки. Ще однією із родзинок заходу стане дитячий конкурс для маленьких піаністів віком від 11 до 15 років. Переможець отримає не лише фінансову винагороду, але і шанс виступити на Потьомкінських сходах поруч із Берлінським камерним оркестром у присутності 10 тисяч глядачів.

Загалом на гостей чекає чимало приємних музичних сюрпризів та сенсацій.

Олексій Ботвінов, народний артист України, президент ODESSA CLASSICS:

"У нас каждый год есть определенные идеи. В этом году идея была - показать новое лицо классики. То есть мы привозим проекты, которые позволяют взглянуть на классику новыми глазами".

Організатори запевняють, що програма фестивалю буде цікавою для шанувальників абсолютно різних музичних стилів і напрямків.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram