Луценко похвастався перемогами ГПУ
Загрузка плеера...

У 2017 році завдяки діям Генеральної прокуратури України державі було відшкодовано 10 мільярдів гривень. Про це на підсумковій прес-конференції заявив генпрокурор Юрій Луценко.

Він наголосив, що за рік правоохоронці попередили незаконне відчуження 128 га землі, а за останні 2 роки повернули державі близько 200 тисяч га землі.

Луценко також сказав, що у співпраці з американською фірмою Україні повернуто виведені колишнім керівництвом Мін'юсту 500 тис. доларів.

Крім того, за його словами, ефективність слідчої роботи стала кращою в порівнянні з 2016 роком. До суду минулого року було скеровано понад 5,5 тисяч обвинувальних актів.

Генеральна прокуратура спільно з іншими правоохоронними органами у 2017 році викрили більше дев'яти тисяч корупційних правопорушень. Також минулого року українські суди винесли майже 1,7 тис. вироків щодо корупціонерів.

Як стверджує Луценко, за неповних два місяці цього року правоохоронці викрили майже 1,5 тис. корупціонерів.

Генпрокурор навіть запропонував Верховній Раді посилити відповідальність за корупцію з боку чиновників і суддів.

Щодо справ про злочини проти Майдану Луценко зазначив, що за 4 роки роботи повідомлено про підозру понад 400 особам. З них майже півсотні високопосадовців та більше 200 правоохоронців.

Водночас очільник ГПУ так і не уточнив, коли остаточно буде поставлено крапку у справах Майдану.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram