У суді Порошенку не дали договорити
Загрузка плеера...

Президента України Петра Порошенка допитали в якості свідка у справі про державну зраду екс-очільника країни Віктора Януковича.

Чинний глава дав свідчення за допомогою відеозв'язку, пояснивши свою відсутність у залі Оболонського райсуду Києва напруженим графіком.

Під час допиту Порошенко розповів про свій візит до Криму 27 лютого 2014 року. Він заявив, що поїхав туди з власної ініціативи та на доручення Олександра Турчинова. За словами чинного президента, він особисто бачив військовослужбовців Збройних сил Російської Федерації та зачинену Верховну Раду Криму. Крім того, гарант Конституції наголосив, що тоді була загроза його життю.

Допит тривав близько години і закінчився передчасно через те, що головуючий суддя був невдоволений позицією захисту. Зокрема, адвокати Януковича запитали Порошенка, чому під час його нещодавньої відпустки ніхто не ухвалив рішення про його самоусунення, таким чином провівши паралель із ситуацією з екс-президентом. Після цього представник Феміди попросив пробачення в очільника країни і припинив допит.

Засідання продовжиться у четвер, 22 лютого. Тоді ж захист Януковича подасть клопотання для повторного виклику Порошенка до суду.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram