У Омеляна заявили про новий фантастичний проект
Загрузка плеера...

В Україну ще не зайшов ірландський лоукостер Ryanair, швидкісну залізничну лінію до аеропорту "Бориспіль" також не збудовано, а міністр інфраструктури вже пообіцяв українцям нову технологічну новинку. У Володимира Омеляна анонсували запуск швидкісного потяга Hyperloop.

Це технологія швидкісного переміщення поїздів. Hyperloop, так званий "вакуумний потяг", передбачає, що герметична транспортна капсула пересувається на аеродинамічній подушці всередині металевих труб. Впровадження проекту Hyperloop підтримує американський винахідник Ілон Маск. Теоретично такий транспорт може розганятись до швидкості звуку.

Відзначимо, раніше експерти проаналізували можливість будівництва лінії Hyperloop з Києва до Одеси. Технологія дозволила б доїхати з одного міста о іншого усього за півгодини. За розрахунками економістів, на будівництво лінії потрібно понад 3,6 млрд дол.

Перед цим у Кабміні обіцяли, що вже цього року на український ринок зайде авіаперевізник Ryanair. На 2019 прогнозують будівництво "повітряного ескпреса" до Борисполя.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram