Білий дім закликають розірвати відносини з Польщею
Загрузка плеера...

Представники єврейських громад, що проживають на території Сполучених Штатів Америки, закликають керівництво країни розірвати будь-які стосунки з Польщею. Наразі триває збір підписів під відповідною петицією до Білого дому.

Причиною вимоги є ухвалення польським парламентом скандального закону про Інститут національної пам'яті. Документ передбачає кримінальну відповідальність за твердження, що поляки причетні до масового знищення євреїв в роки Другої світової війни. Більшість експертів сходяться на думці, що зміни у законодавстві можуть спричинити фальсифікацію історичної правди про Голокост.

Фундація "Рудерман" створила відео, на якому американці свідомо порушують новий польський закон, вживаючи словосполучення "польський Голокост".

Герої ролику нагадують, що у Польщі було вбито 3,5 мільйони євреїв, і закликають поляків негайно скасувати ганебну ініціативу їх депутатів. Якщо ж вони цього не зроблять, то, на думку громадян США, офіційний Вашингтон має застосувати засоби дипломатичного тиску.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram