"Укроборонпром" відповів на звинувачення у корупції
Загрузка плеера...

У державному концерні "Укроборонпром" прокоментували розслідування New York Times щодо корупції в оборонній сфері України. Американські журналісти заявили, що за останні три роки центр корупційних оборудок змістився з енергетичної галузі у військову.

Після публікації матеріалу в "Укроборонпромі" заявили про спотворення фактів. У концерні закцентували увагу на інформацію про корупцію на Львівському державному авіаремонтному заводі. New York Times заявили, що підприємство виводило гроші через закупівлю гвинтів, вартість яких необґрунтовано зросла з 50 до 4000 дол. Про це американські журналісти дізнались від колишнього працівника "Укроборонпрому" Дмитра Максимова. У державному концерні уточнили, що Максимов – сумнівний інформатор. Рік тому його звільнили через спробу викрасти секретні документи. Крім того, українські посадовці зазначили, що вже взялись за порушення на Львівському заводі. В "Укроборонпромі" заявили, що ретельно стежать за своєю роботою і за три роки направили правоохоронцям 185 матеріалів про порушення.

Відзначимо, New York Times вважає, що корупційні ризики у військовій сфері зросли через збільшення фінансування оборонної сфери і через те, що частина витрат захищена від перевірки грифом секретності.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram