Нового ректора НМУ не пускають на робоче місце
Загрузка плеера...

Виконувач обов'язків ректора Національного медичного університету імені Богомольця Михайло Захараш не зміг потрапити до свого нового кабінету. Академіка, що очолив навчальний заклад замість відстороненої Катерини Амосової, не пустили на робоче місце вороже налаштовані студенти. Не обійшлося навіть без виклику співробітників поліції, проте у ситуацію правоохоронці не втручалися.

За інформацією ЗМІ, в університеті розгорнута масштабна добровільна-примусова кампанія на захист Амосової. Студентів, особливо молодших курсів, зганяють на акції протесту. Один з мітингів пройшов біля будівлі Міністерства охорони здоров'я. Учасники звинувачують у зриві іспиту КРОК, за який формально ректор і була усунена з посади, центр тестування МОЗ.

Втім, все ще досить вірогідною виглядає версія, згідно з якою Амосова поплатилася не лише за те, що не забезпечила проведення екзамену. Величезний резонанс викликала історія про те, як байдужість співробітників університету довела до самогубства студентку з Туркменістану Мукаддас Насирлаєву. Дівчина кинулася з мосту після того, як їй відмовилися допомогти у переоформленні візи та ще й відрахували "заднім числом".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram