Чиновники два роки крали премії поліцейських
Загрузка плеера...

П’ять посадовців Головного управління столичної поліції майже два роки привласнювали премії правоохоронців. Про це повідомили у прес-службі прокуратури Києва.

Згідно з інформацією, учасники злочинного угрупування упродовж 2015-2017 років, діючи за попередньою змовою, вкрали близько 6 мільйонів гривень, які призначалися на премії для поліцейських.

Як встановлено досудовим розслідуванням, до складу організованої групи увійшли службові особи управління фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку, голова профспілкової організації, а також командир полку поліції особливого призначення та його заступник.

Зазначається, що маючи доступ до інформації про наявність залишку грошей у касі, зловмисники, зловживаючи своїм службовим становищем, готували списки та розрахунково-платіжні відомості на преміювання працівників. Проте видавали поліцейським лише половину нарахованих надбавок, а решту грошей привласнювали.

Нечистих на руку службовців затримали "на гарячому" під час того, як вони розділяли між собою чергову суму вкрадених коштів у розмірі 240 тисяч гривень.

У прокуратурі додали, що всіх фігурантів кримінального провадження відсторонили від виконання службових обов’язків.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram