Фуркад став п'ятиразовим олімпійським чемпіоном
Загрузка плеера...

Змішана естафета – наймолодший вид біатлонної програми на Олімпійських іграх, проте від цього аж ніяк не менш престижний. Тож практично усі команди виставили на гонку у Пхьончхані найсильніші склади. У боротьбі титанів кращим вчергове виявився Принц Мартен Фуркад.

На жіночих етапах лідерство зусиллями Ванесси Гінц та Лаури Дальмаєр захопили німці. А от інший фаворит – Норвегія – через коло штрафу відкотилася аж у кінець першої десятки. Україна, за яку бігли Ірина Варвинець та Юлія Джима, стабільно трималася десь на шостому-сьомому місці.

Серйозні корективи у чільну групу внесла "чоловіча" частина естафети. Норвежці завдяки Йоханнесу Бьо підтягнулися у топ-3, а німці, маючи 40 секунд переваги, розтринькали усе через слабкий темп чемпіона у спринті Арнда Пайффера. Шансом скористався Мартен Фуркад. Феноменальний француз першим підійшов до останнього вогневого рубежу і блискуче впорався з п'ятьма мішенями, вирушивши назустріч своєму п'ятому олімпійському золоту.

Еміль-Егле Свендсен прийшов на фініш другим, а доля третього місця вирішувалися у очній боротьбі німця Пайффера, який зазирнув на штрафне коло, та італійця Віндіша. Зрештою, спортсмен з Південного Тіроля все ж випередив Арнда. Німці подали апеляцію, вважаючи, що Віндіш порушив правила боротьби, змінивши траєкторію у недозволеному місці. Проте судді стали на бік Італії.

Україна мікст закінчила сьомою, програвши навіть білорусам та фінам. Цікаво, що саме таку позицію нашій команді пророкували букмекери. У будь-якому випадку, це поки кращий результат наших біатлоністів на Зимових іграх-2018.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram