Мирне населення у Сирії знову обстріляли
Загрузка плеера...

У Сирії урядова армія знову атакувала мирних жителів. Сили президента країни Башара Асада та союзників обстріляли район Східна Гута поблизу Дамаска. Таку інформацію оприлюднив "Сирійський центр спостереження за дотриманням прав людини".

У правозахисній організації стверджують, що удари авіації були спрямовані здебільшого на житлові квартали передмістя. Внаслідок атаки загинуло близько сотні людей, принаймні 20 з них – діти. Близько 500 осіб отримали поранення.

Місцеві лікарі нарікають на брак медпрепаратів. Медики стверджують, що не змогли допомогти усім пораненим, адже урядова армія цілила також по каретах швидкої допомоги і рятувальниках.

Відзначимо, що центральна влада Сирії звинувачує у бомбардуванні Східної Гути повстанців. У Асада стверджують, що житлові квартали обстрілювали ісламісти, а урядова армія завдала удару лише по позиціях збройних формувань.

Східну Гуту неподалік Дамаска було визнано однією з так званих зон деескалації конфлікту. Рік тому уряд Сирії домовився з повстанцями про припинення вогню в регіони. Попри це, лише у лютому регіон зазнав кількох масштабних атак. На початку місяця урядова армія застосувала проти місцевих мешканців хімічну зброю.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram