Україна не виконуватиме усіх вимог нацменшин
Загрузка плеера...

Україна не може виконати усі вимоги угорських громад щодо мовного питання. Про це розповіла заступник голови Міністерства закордонних справ Олена Зеркаль.

Олена Зеркаль, заступник голови МЗС:

"Звичайно, що задовольнити повністю інтереси і позиції, які висловлюються угорською спільнотою, ми не можемо. В нас є інтереси з розбудови держави, і розбудова держави також залежить і від розвитку мови".

Зеркаль стверджує, що усі країни світу формуються з мови та її культури. Такий етап, який наразі в Україні, проходила кожна держава. Свого часу перед французами постала заборона використання інших мов, крім національної.

Також посадовець зауважила, що усі ці проблеми із мовним питанням є наслідком бездіяльності протягом 25 років. Тепер доводиться боротися із психологічною кризою суспільства.

Олена Зеркаль, заступник голови МЗС:

"Якщо ми будемо виконувати своє домашнє завдання з реформування армії, реформування сектору безпеки, по іншим секторам, які передбачені щорічними планами в рамках співробітництва з НАТО, то ніяка Угорщина не зможе заблокувати цей рух".

Варто зауважити, що Кабінет міністрів України подав до Верховної Ради на розгляд проект закону про внесення змін до Закону "Про освіту".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram