У Китаї для корупціонерів не вистачає тюрем
Загрузка плеера...

В елітній в’язниці Пекіна Ціньчен закінчилися місця для високопоставлених чиновників та партійних діячів, засуджених за корупційні злочини.

У зв’язку з тим, що в’язниця переповнена, її мешканців позбавили можливості бачитись з рідними та влаштовувати сімейні обіди. Приміром, з нагоди китайського Нового року арештанти старше 60-ти могли розраховувати на обід з декількома членами їх родини. Та цього року традицію відмінили, заборонивши відвідувачам приходити за два тижні до і після свята.

Водночас адміністрація тюрми прогнозує, що кількість невільників може тільки зростати. Зокрема через те, що у Китаї планують створити Національну наглядову комісію з безпрецедентними повноваженнями. Її члени матимуть право проводити допити та обшуки, заморожувати кошти, закривати підприємства та брати під варту. І якщо китайська влада прийме відповідний закон, робити це зможуть до розгляду справи у суді.

Як відомо, антикорупційна компанія триває у Китаї вже п’ять років. За офіційною інформацією за цей час покарали понад мільйон 300 тис. чиновників та членів партії. Серед них і близько 100 держслужбовців рівня заступника міністра та вище.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram