В Україні з’явився днопоглиблювальний флот
Загрузка плеера...

Новостворений філіал Адміністрації морських портів України займатиметься днопоглибленням в портах і на внутрішніх водних шляхах. Про це повідомили на сайті АМПУ.

Зазначено, що керівником відокремленого підрозділу "Днопоглиблювальний флот" став Сергій Бомчак, який до цього був директором Адміністрації річкових портів України.

У повідомленні також йдеться про те, що основною метою філіалу є забезпечення гарантованих габаритів, проведення днопоглиблювальних робіт і забезпечення безпеки судноплавства.

В Адміністрації морпортів заявили, що на днопоглиблювальні роботи в акваторіях усіх портів від Маріуполя до Рені передбачено понад 1,3 млрд грн. Наразі філіал "Днопоглиблювальний флот" готує план першочергових заходів, де визначить ділянки на судноплавних внутрішніх водних шляхах для проведення робіт. Першочергово планують взятися за річку Дніпро. Далі всі пропозиції направлять на розгляд Міністерства інфраструктури України.

Варто зазначити, що деякі експерти вважають днопоглиблювальний бізнес золотою жилою для викачування коштів з бюджету. Зокрема, восени минулого року розгорівся скандал довкола робіт у порту "Південний". Тоді прем'єр-міністр України Володимир Гройсман назвав проведений тендер корупційним і наказав його скасувати.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram