Через скандал відсторонили ректора медуніверситету
Загрузка плеера...

Міністерство охорони здоров'я відсторонило від виконання обов'язків ректора Національного медичного університету ім. Богомольця Катерину Амосову. Про це повідомили у прес-службі МОЗ.

Згідно з інформацією, причиною такого рішення стала відсутність договору між Центром тестування "Крок" та університетом на проведення ліцензійного інтегрованого іспиту "Крок 1. Стоматологія". Через це студенти 3 курсу стоматологічного факультету не змогли скласти обов'язковий для продовження навчання іспит.

Для вирішення ситуації МОЗ доручило Центру тестування вжити усіх необхідних заходів та призначити для студентів іншу дату складання іспиту впродовж поточного навчального року.

Крім того, у Міністерстві створюють комісію для всебічного розгляду цієї ситуації.

Нагадаємо, у понеділок, 19 лютого, медуніверситет імені Богомольця відсторонив від посади заступницю декана з роботи з іноземними студентами Тетяну Тімохіну на час розслідування самогубства студентки з Туркменістану Мукаддас Насирлаєвої.

Зазначимо, що прокуратура міста Києва відкрила кримінальне провадження за фактом доведення до самогубства 18-річної дівчини.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram