ООН: Кібервійни будуть іти за правилами
Загрузка плеера...

Генеральний секретар Організації Об'єднаних Націй Антоніу Гутерріш закликає світову спільноту об'єднатися, оскільки це дозволить мінімізувати вплив кібернетичних атак на мирних жителів. Таку заяву він зробив на конференції з безпеки в Мюнхені.

Генсек зауважив, що постійні удари в кіберпросторі вже стали дійсністю, саме тому зараз "настав час говорити про міжнародні правові рамки ведення кібернетичної війни".

Гутерріш наголосив, що у світі навіть немає єдиного поняття про те, що таке напад. Мова йде не лише про кібератаки. "Дуже часто відсутній консенсус щодо того, як вписати кібернетичні війни у міжнародно-правові рамки".  

Посадовець став першим, хто запропонував розробити в ООН проект, на базі якого науковцями та провідними фахівцями будуть створені правила ведення кібервійни.

Таку заяву Антоніу Гутерріш зробив після звинувачень Штатами, Великобританією та Австрією Росії у використанні влітку 2017-го вірусу NotPetya. Тоді він зупинив роботу багатьох компаній Європи. Чи не найбільшого удару зазнала Україна.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram