Співачка відхрестилась від "агітки" Порошенка
Загрузка плеера...

Українська співачка Анастасія Приходько вимагає, щоб відео з її участю вирізали з передвиборчого ролика Президента України Петра Порошенка. Артистка пояснила, що її запросили на зйомки обманним шляхом.

На своїй сторінці у Facebook співачка опублікувала відео звернення і пояснила, що на зйомки її запросив міністр культури Євген Нищук, який заявив, що Приходько зніматимуть у соціальному ролику. Виконавиця погодилась. На відео вона говорить слова: "Розвиваємо український простір, українську культуру. Слухаємо українське – це модно". Співачка стверджує, що погодилась на запис, адже підтримує розвиток України і була впевнена, що робота носить саме соціальний характер.

Приходько заявила, що її ім'я та прізвище підло використали у політичних іграх. Артистка назвала вчинок політиків гидким і зажадала пояснень. У Президента не прокоментували скандальний інцидент.  Тим часом у Мінкульті підтвердили, що міністр говорив зі співачкою про участь у зйомках. У відомстві пояснили, що після цієї розмови узгодили усі деталі з продюсером Приходько.

Відзначимо, що вимоги співачки частково задовольнили. Передвиборчий ролик зник з YouTube.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram