Главу Центробанку Латвії затримали за корупцію
Загрузка плеера...

Антикорупційне бюро Латвії у рамках кримінального провадження затримало главу Центробанку країни Ілмара Римшевича. Про це повідомив прем’єр-міністр Маріс Кучінскіс.

Очільник уряду підкреслив, що стежить за діяльністю третього за розміром активів латвійського банку, однак нічого не сказав про причини затримання Римшевича.

Не прокоментували ситуацію й у Бюро із запобігання та боротьби з корупцією. У відомстві лиш підтвердили, що наразі тривають процесуальні дії щодо цієї фінансової установи та її очільника.

Сам Римшевич, який наразі перебуває в ізоляторі Держполіції, вважає своє затримання незаконним. Адвокати посадовця стверджують, що йому не призначено статус підозрюваного, а причиною затримання стала подія, яка відбулася багато років тому.

Нагадаємо, що 16 лютого Антикорупційне бюро провело обшуки в будинку та робочому кабінеті Римшевича. Сам глава Центробанку на той момент не перебував у Латвії. Він повернувся 17 лютого, ввечері прибув до бюро і залишив його в ніч на неділю на службовому автомобілі відомства.

Українські правоохоронці стверджують, що багато корупційних ниток ведуть із нашої держави у Латвію. Зокрема гучна справа із "вишками Бойка" пов’язана із виведенням грошей через латвійські установи.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram