Прокурори не змогли забрати у дружини Піскуна землю
Загрузка плеера...

Апеляційний суд Київської області залишив без змін рішення суду першої інстанції, не дозволивши забрати у дружини Піскуна Світлани 7 га землі у селі Дмитрівка, що на Київщині.

Про це стало відомо з постанови суду.

Йдеться про те, що відмова нібито пов’язана із закінченням строку позовної давності.

Зазначається, що в 2009 році сім громадян отримали у свою власність лісові ділянки, які перевели у землі сільськогосподарського призначення. Пізніше заступник прокурора Київської області подав позов із вимогою визнати незаконними розпорядження голови Київської ОДА щодо цих ділянок. Представники Феміди задовольнили позов, проте відмовився надати землі державі у зв'язку з недоведеністю, що відповідачі володіють ними.

Поки тривала судова тяганина, земельні ділянки відчужили на користь Севастьяна Сильчука, який подарував їх своїй донці Світлані Піскун.

Після цього прокурори знову звернулися до суду з вимогою вилучити незаконно отримані ділянки з володіння дружини колишнього генпрокурора, але отримали відмову на підставі закінчення строку звернення до суду.

У липні 2017 року Верховний суд скасував ці рішення і відправив справу на новий розгляд. Однак вже в листопаді суд першої інстанції знову відмовив прокурорам з тієї ж причини, а 6 лютого Апеляційний суд залишив це рішення без змін.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram