Циганков знову "тягне" київський клуб

Чемпіонат України з футболу цього року повернувся із зимової перерви незвично рано – вже у середині лютого. 20-ий тур Прем'єр-ліги вийшов безкомпромісним: в усіх без винятку матчах зафіксовані "сухі" перемоги.

Умовно центральний поєдинок вікенду відбувся в Києві. На НСК "Олімпійський" "Динамо" приймало донецький "Олімпік". Вже другу гру поспіль позитивний результат "біло-синім" приніс Віктор Циганков. На 24-ій хвилині після невдалого штрафного у виконанні Миколи Морозюка саме юний вінгер найкраще розібрався у ситуації і пробив у дальній від голкіпера Заурі Махарадзе кут.

Більше голів у зустрічі не було, а от жовтих карток команди набрали багацько – аж шість, причому п'ять "гірчичників" на рахунку господарів поля. Відзначимо офіційне повернення до "Динамо" Руслана Ротаня, який зіграв усі 90 хвилин.

Героєм туру став форвард ФК "Маріуполь" Андрій Борячук. Орендований у "Шахтаря" гравець відзначився хет-триком у ворота кропивницької "Зірки" і гарантував азовцям три очки.

У інших матчах "Шахтар" розгромив "Чорноморець" 5:0, "Сталь" несподівано виявилася сильнішою "Олександрії" 2:0, "Ворксла" мінімально здолала "Верес", а "Зоря" на виїзді переграла "Карпати" завдяки двом м'ячам без відповіді.