18 лютого в Україні згадували і протестували
Загрузка плеера...

В Україні з нагоди днів пам'яті Героїв Небесної Сотні відбулися масові акції, у яких взяли участь близько 15 тисяч людей. Про це повідомили у прес-службі Нацполіції України.

Заходи проходили у 22 населених пунктах у 8 регіонах країни. Правопорядок забезпечували близько 4,5 тисяч поліцейських із різних підрозділів, зокрема, поліція діалогу, вибухотехніки, тактики та кінологи.

У той час, коли вся Україна вшановувала загиблих Героїв Небесної Сотні, у столиці на Михайлівській площі відбувся п'ятий "Марш за майбутнє". У ньому взяли участь близько 3 тис. людей.

Учасники заходу ухвалили резолюцію, одна з вимог якої – негайна відставка Президента Петра Порошенка, а також проведення дострокових виборів глави держави і депутатів парламенту.

Крім того, мітингувальники висловили вимогу повернути в Україну Міхеїла Саакашвілі, а також покарати винних у протиправних діях проти нього.

Як зазначають українські ЗМІ, схожі акції протесту проходили у багатьох областях України. Зокрема у Чернівцях активісти відзначилися ти, що спалили опудало із зображенням Президента України Петра Порошенка.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram