Член "ІДІЛ" розстріляв жінок у Дагестані
Загрузка плеера...

У місті Кизляр, що розташоване у російській республіці Дагестан, чоловік розстріляв з мисливської рушниці парафіян місцевої православної церкви. Нападник відкрив вогонь у той момент, коли люди виходили з храму після служби на честь свята Масляної. Від вогнепальних поранень загинули п'ять жінок, ще дві перебувають у важкому стані. Силовикам, що прибули на місце події, вдалося ліквідувати стрілка.

За інформацією ЗМІ, зловмисником виявився уродженець Цунтинського району Дагестану 22-річний Халіл Халілов. Настоятель храму, поблизу якого відбулася стрілянина, розповів, що перед її початком чув крики "Аллах акбар". Пізніше релігійний мотив нападника був підтверджений заявою терористичної організації "Ісламська держава", яка взяла на себе відповідальність за кривавий інцидент.

Вірогідно, Халілов був причетний до так званого "сплячого осередку" ІДІЛ. Наразі правоохоронці проводять обшуки у будинку батьків терориста і перевіряють його зв'язки. Зазначимо, що у базах даних російських спецслужб щодо ймовірних членів радикальних організацій Халілова не було.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram