Головні події 18-19 лютого
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 18-го до ранку 19 лютого 2018 року:

У Києві розгромили Росспівробітництво

Члени добровольчого руху "ОУН" Миколи Коханівського закидали камінням та яйцями будівлю Росспівробітництва у столиці. Правоохоронці, що перебували поряд, жодним чином не втручалися у дії націоналістів.

Перемогу в Італії пророкують Берлусконі

Згідно з даними останнього соціологічного опитування, правий блок на чолі із Сильвіо Берлусконі лідирує у боротьбі за місця в парламенті Італії. Втім, якщо рахувати партії окремо, то найбільшу підтримку має популістський блок "5 зірок".

Опозиція врятує Польщу від "катастрофи"

Польська опозиція підготувала проект внесення змін до скандального закону про інститут національної пам'яті. За словами депутатів "Громадянської платформи", документ у редакції влади призвів до "дипломатичної катастрофи".

Британська кіноакадемія роздала нагороди

Британська академія кіно та телемистецтва BAFTA визначилася з кращим фільмом року. Статуетку отримала стрічка Мартіна Макдонаха "Три білборди на кордоні Еббінга, Міссурі".

Кьорлінгіст ОАР покинув Пхьончхан

Російський кьорлінгіст Олександр Крушельницький, якого звинуватили у вживанні допінгу, покинув Олімпійське селище. У пробі А бронзового медаліста Ігор у Пхьончхані знайшли заборонений препарат мельдоній.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram