Порошенко поговорив про майбутнє України у Мюнхені
Загрузка плеера...

Петро Порошенко здійснив робочий візит до Німеччини та взяв участь у Мюнхенській конференції з безпеки. У рамках якої Президент зустрівся з очільниками провідних країн світу та главами міжнародних організацій.

Зокрема, Порошенко спілкувався з генеральним секретарем Північноатлантичного альянсу Єнсом Столтенбергом. Сторони обговорювали перспективи подальшого посилення взаємодії України з НАТО.

Також очільник нашої держави зустрівся з прем’єр-міністром Польщі Матеушем Моравецьким. У ході бесіди високопосадовці розглядали можливі шляхи зміцнення двостороннього співробітництва в економічній, оборонній та сфері захисту культурної спадщини.

Петро Порошенко, Президент України:

"Польща є нашим стратегічним партнером, Польща є нашим адвокатом в питаннях европейської інтеграції, і ми маємо робити все можливе для того, щоб прибирати з порядку денного питання які чутливі, які розколюють нас і об’єднуватись навколо надзвичайно важливих для України питань. Мені здається, що ця позиція була підтримана польським прем'єром, і ми знайдемо порозуміння".

Окрім того, відбулись зустрічі Президента з делегацією конгресу США, прем’єр-міністром Великобританії та главою Європейської комісії.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram