ООН, ЄС та США пообіцяли Україні підтримку
Загрузка плеера...

Петро Порошенко здійснив робочий візит до Німеччини на 54-ту Мюнхенську конференцію з питань безпеки. Там очільник України зустрівся з Генеральним секретарем Організації Об’єднаних Націй Антоніу Гутеррешем.

Співрозмовники обговорювали перспективи розгортання миротворчої місії ООН на Донбасі. У ході бесіди вони узгодили головне завдання місії – забезпечення повного мирного врегулювання ситуації на тимчасово окупованій території.

Також у рамках конференції глава нашої держави спілкувався з Міністром оборони Сполучених Штатів Америки Джеймсом Меттісом. Сторони говорили про подальші кроки для зміцнення оборонної стійкості України. А також відзначили пріоритетність розвитку стратегічного партнерства між Києвом та Вашингтоном. 

Окрім того, у Німеччині відбулася зустріч Порошенка та президента Європейської комісії Жан-Клода Юнкера. Вони розмовляли про перспективи виділення ЄС Четвертої програми макрофінансової допомоги Україні. Юнкер наголосив, що цього року ЄС готовий посилити підтримку нашої держави на шляху системних реформ та імплементації Угоди про Асоціацію.

Нагадаємо, що 16-17 лютого у Мюнхені пройшла конференція з питань безпеки.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram