На "Золотого ведмедя" претендують 19 картин
Загрузка плеера...

У Німеччині розпочався 68-й міжнародний кінофестиваль "Берлінале". На урочисту церемонію завітали не лише зірки світу кіно, а й представники політикуму. Це міністр культури Німеччини і бургомістр Берліна.

Захід відкрила анімаційна стрічка "Острів собак". Ця робота присвячена проблемам екології. Відзначимо, це перший випадок за всю історію "Берлінале", коли для відкриття обрали саме мільтфільм.

Цього року на головний приз фестивалю – "Золотого Ведмедя" – претендують 19 стрічок. Це фільми, які увійшли до основної програми фестивалю. Загалом же за ті дев'ять днів, що триватиме "Берлінале", буде представлено близько 400 робіт. Зокрема, до програми увійшла картина української режисерки Марисі Никитюк "Коли падають дерева". До створення стрічки долучились також представники Польщі та Македонії.

Журі фестивалю очолює німецький режисер Том Тиквер, автор фільмів "Біжи, Лоло, біжи" та "Принцеса і воїн". Під час відкриття директор фестивалю згадав про Олега Сенцова і заявив, що чекає на звільнення українського режисера.

Фестиваль "Берлінале" вперше провели у 1951 році. Зараз це одна з найбільш значущих подій у світі кіно. Закриття фестивалю відбудеться 25 лютого.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram