Український скелетоніст – у топ-15 на Олімпійських іграх
Загрузка плеера...

У корейському Пхьончхані завершилися олімпійські змагання зі скелетону серед чоловіків. Українські вболівальники з особливою увагою слідкували за усіма чотирма заїздами, оскільки вперше в історії наша країна мала свого представника у цьому виді спорту на Зимових іграх.

Владислав Гераскевич встановив особистий рекорд за стартовим часом і після перших двох спусків впевнено тримався на 15-ій позиції серед тридцяти учасників. Третя спроба виявилася найменш вдалою, проте українець зробив правильні висновки і останній заїзд у його виконанні був аж на чотири десятих секунди швидшим за попередній. Це дозволило піднятися на 12-ий щабель підсумкового протоколу. Після фінішу Влад зізнався, що нервував, проте залишився задоволеним своїм результатом і пообіцяв наполегливо працювати і надалі.

"Золото" у скелетоні виборов кореєць Юн Сон Бін. Для господарів Ігор це лише друга нагорода найвищого ґатунку. Друге місце посів представник ОАР Нікіта Трегубов, а бронза у британця Домініка Парсонса. Латвійці Мартінс та Томасс Дукурси, разом з якими тренувався Владислав Гераскевич, залишилися поза п'єдесталом пошани.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram