"Доступні ліки" залишились без фінансування
Загрузка плеера...

Наприкінці минулого року Міністерство охорони здоров'я України вихвалялося розширенням програми "Доступні ліки". До списку препаратів, які можна придбати з великою знижкою чи взагалі отримати безкоштовно, додали кілька позицій. Проте наразі, за повідомленнями простих громадян, аптеки взагалі відмовляються реалізовувати медичні засоби, передбачені програмою.

Провізори стверджують, що фінансування "Доступних ліків" повністю припинене. І це при тому, що незаконна очільниця МОЗ Уляна Супрун розповідала про 1 мільярд гривень, який нібито був закладений у бюджет з метою забезпечити безперебійну оплату препаратів.

У міністерстві всі гріхи списують на місцеву владу. Мовляв, казначейство перерахувало заплановану суму до кожного регіону ще 4 січня. А те, що чиновники у районах не встигли відкрити нові рахунки та підписати договори, це нібито їх власна проблема.

Нагадаємо, що раніше програму "Доступні ліки" неодноразово критикували через складність отримання дозволу на право скористатися цією пільгою. До того ж, це вже не вперше аптеки скаржаться на те, що не отримують грошові компенсації.     

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram