Перед падінням Ан-148 пілоти посварились
Загрузка плеера...

Російські ЗМІ повідомили про нові факти в кримінальному провадженні щодо літака Ан-148, який розбився у неділю, 11 лютого.

Мова йде про запис розмови з лайнера, з якого випливає, що пілоти сварилися через помилкові показники швидкості до моменту зіткнення з землею.

За інформацією ЗМІ, запис відновлювали кілька днів через сильні пошкодження бортового самописця.

Зокрема, з розшифровки стало відомо, що пілоти навмисно збільшували швидкість літака й нахиляли його до землі. Таким чином екіпаж намагався вирішити проблему критично низьких й відмінних один від одного даних на датчиках.

Експерти російського Міждержавного Авіаційного Комітету, які розшифровували параметричний самописець літака, прийшли до висновку, що причиною помилкових показників могло стати невмикання обігріву. Адже перед вильотом із Домодєдово пілоти чомусь не увімкнули обігрів приймачів повного тиску, які використовуються датчиками.

Зі слів експертів, на висоті близько 2 тис. м індикатор швидкості в одного з пілотів показував 200 км/год, а в іншого взагалі був на нулі. При цьому реальна швидкість лайнера в той момент становила близько 600 км/год. Екіпаж намагався набрати відсутню швидкість, в результаті чого літак врізався в землю.

Нагадаємо, 11 лютого в Підмосков'ї розбився пасажирський літак, на борту якого перебувала 71 людина. У результаті трагедії ніхто не вижив.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram