Львів’янам обрали мову спілкування
Загрузка плеера...

Львівська міська рада зобов’язала усіх працівників сфери обслуговування користуватися виключно українською мовою. Переходити на іншу мову вони можуть тільки у тому випадку, якщо про це просить клієнт. За порушення цього правила передбачений штраф у розмірі до 170 гривень.    

За повідомленням місцевих ЗМІ, рішення приймалося у супроводі радикально налаштованих представників громадської організації "Сокіл". Муніципальна варта не пустила молодиків у будівлю, після чого один із протестувальників кинув димову шашку у Львівську ратушу. Між охоронцями міськради та активістами відбулася бійка.

Після акцій протесту двері до Ратуші було замкнено. Депутати почали наполягати щоб їх випустили, як аргумент використовували свої посвідчення. Це не подіяло на представників муніципальної варти, народні обранці силою відкрили двері.

Як зазначили самі активісти громадської організації "Сокіл", вони хотіли зайти до міськради, щоб підтримати рішення щодо вивішування червоно-чорних прапорів на адміністративних будинках.

Нагадаємо, 30 січня Львівська обласна рада ухвалила рішення вивішувати червоно-чорні прапори на державних будівлях під час урочистостей.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram