Газ подешевшає лише для промисловців
Загрузка плеера...

За газ можна буде платити менше. Щоправда, населення ці зміни не стосуються. НАК "Нафтогаз України" збирається зменшити вартість блакитного палива для промислових споживачів. Ціни мають змінитись з березня – так зазначено у новому прейскуранті, які опублікувала національна акціонерна компанія.

У "Нафтогазі" зробили градацію цін. Чим більше палива куплятиме підприємство, тим меншою буде вартість одного кубометра. Виграти також можна, оплачуючи газ наперед. На компанії, які виробляють енергію для населення, система знижок не діятиме, тому що такі фірми вже купляють паливо за пільговими цінами. Простіше стане і тим підприємствам, які перепродають газ державним організаціям. Крім того, "Нафтогаз" планує надати знижку власним дочірнім компаніям. В середньому для них газ здешевшає на 10%.

Раніше у компанії пояснювали, що за допомогою такої цінової політики хочуть привабити клієнтів і зміцнити позиції на ринку. А от змінювати тарифи для населення енергетична корпорація поки не планує. У "Нафтогазі" стверджують, що це стане реальним лише тоді, коли Україна збільшить обсяги видобутку енергоресурсів. Тим часом Міжнародний валютний фонд наполягає на підвищенні тарифів.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram