Україна експортуватиме авто, – заступник міністра
Загрузка плеера...

В уряді вважають, що Україна може стати експортером автомобілів. Таку заяву зробив перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

Нефьодов стверджує, що автомобілебудування в Україні постійно розвивається. Заступник міністра додав, що саме ця галузь цікавить іноземних партнерів, а інвестори заходять ледь не щомісяця. У Мінекономрозвитку хочуть створити автомобільний кластер, тобто сконцентрувати кілька профільних компаній в одному регіоні. Нефьодов зазначив, що виробнича база для цього в Україні є.

Мінекономрозвитку вже провело перемовини з компаніями Volkswagen і Skoda. Уряд запропонував підприємствам складати автомобілі на території України. Як поставились до цієї пропозиції виробники, Нефьодов не уточнив. Втім, заступник міністра заявив, що вірить в успіх проекту.

Відзначимо, одне з найпотужніших автомобілебудівних підприємств України, запорізький ЗАЗ, нині опинилось на межі банкрутства. Корпорація "УкрАвто" заявила про готовність заморозити виробництво. Завод заборгував кредиторам понад 3 млрд грн.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram