У День закоханих з’явилося 2393 нових сімей
Загрузка плеера...

У День Святого Валентина в Україні одружилося 2393 пар. Про це повідомила начальник управління державної реєстрації актів цивільного стану Міністерства юстиції Ірина Дубиківська.

Ірина Дубиківська, начальник  управління державної реєстрації актів цивільного стану Мін’юсту:

"При тому ми анонсували 1830, але завдяки тому, що є така послуга, як "Шлюб за добу", ми змогли одружити 349 пар. Окрім того, до нас зверталися люди, які мають підстави законодавством одружитися в скорочені строки – це вагітні, із загрозою для здоров’я, наявність спільних дітей і участь в антитерористичній операції".

До 14 лютого Міністерство юстиції запровадило акцію "Кохання поза часом", у рамках якої всі пари могли подати заяву та одружитися. Зробити це можна було у 58 органах державної реєстрації цивільного стану по всій Україні з 8-ї до 24-ї години.

Тільки протягом 14 лютого 1310 пар подали заяви про державну реєстрацію шлюбу. Водночас, першою з бажанням створити нову сім’ю саме у День Святого Валентина звернулася пара з Києва ще 21 червня минулого року.

Ірина Дубиківська, начальник  управління державної реєстрації актів цивільного стану Мін’юсту:

"Найбільше у нас було прийнято заяв у Дніпропетровській, Харківській, Запорізькій, Донецькій областях та у місті Києві. За скороченою процедурою "Шлюб за добу" у нас найбільше одружилися у Волинській, Донецькій, Дніпропетровській, Одеській, Хмельницькій та у м. Києві. Місто Київ. Кількість прийнятих заяв 119, кількість зареєстрованих шлюбів 216".

До РАЦСів приходили не тільки ті, хто вирішив узаконити свої стосунки, а й пари, які хотіли відсвяткувати срібне чи золоте весілля, поновити шлюбні обіцянки.

Ірина Дубиківська, начальник управління державної реєстрації актів цивільного стану Мін’юсту:

"Вчора в місті Києві було проведене ювілейне весілля. Це маленький ювілей одного року. Пара, яка в минулому році одружилася в рамках пілоту "Шлюб за добу" і в цьому році вчора вони святкували першу річницю весілля і святкували вони його з прекрасним синочком, маленьким-маленьким".

За інформацією Мін’юсту, загалом з початку року в Україні з’явилося понад 19 тисяч нових сімей.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram