У мінсоцполітики нарахували рекордну кількість начальників
Загрузка плеера...

У різних міністерствах різний кількісний склад людей, які наділені керівними повноваженнями. Наприклад, у міністерстві освіти - 6 керівників, у міненергетики таких високопосадовців - 104, а в мінсоцполітики - 132 керівники. У міністерстві енергетики у 2017 році преміальний фонд зріс у 7,2 рази.

Водночас у міносвіти, де минулого року були наймізерніші премії, розмір преміювання у грудні 2017 скоротився на половину порівнянно з 2016 роком.

Дмитро Гамаш, член ГО "Українська антикорупційна асоціація":

"Ми дослідили, що у різних міністерствах по-різному визначається кількісний склад людей, котрі наділені керівними повноваженнями. У наших відповідях то 5 людей, отримали премії, то троє. Ми надіслали запит до міністерства енергетики, то нам відповіли, що у них людей керівного складу є 104. Очевидно, врахували не лише міністра і заступників, але і людей, які очолюють департаменти. Ми навіть отримали відповідь, скільки керівників у міністерстві енергетики отримали премії: зі 104 рівно 100. Ми хотіли порахувати, скільки саме вони отримали премії. Міністерство енергетики таку інформацію нам чітко не надало. Натомість дали порівняння, що у 2017 році преміальний фонд у відомтсві зріс у 7,2 рази. Не менше осіб керівного складу і в мінісцерстві соцполітики. Там їх аж 132. Щоб дати премії за підсумками року у грудні за роботу упродовж року у міністертсві витратили 2 млн 913 тис. грн. За нашими підрахунками це приблизно по 22 тисячі в середньому на кожного керівника. Ви вже чули, що мізерна премія була розподілена між 6 особами керівного складу у міністерстві освіти. Там премія склала трохи більше 8 тис. грн. Але міністерство освіти дало нам ще таку відповідь: у нас розмір преміювання у грудні 2017 року скоротився на половину у порівнянні з 2016 роком".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram