ДФС не знає, що робити з "євробляхами"
Загрузка плеера...

Кожен четвертий автомобіль, ввезений в Україну минулого року, використовують незаконно. Про це заявив очільник Державної фіскальної служби Мирослав Продан.

У 2017 в Україну ввезли майже мільйон автомобілів з іноземною реєстрацією. Половина машин виїхала, а половина залишилась в Україні. У кожному другому випадку власники порушили термін реєстрації своїх транспортних засобів. Станом на початок лютого не сплачено податки за 250 тис. авто.

Керівник фіскальної служби Мирослав Продан стверджує, що через такий стан речей держава втрачає колосальні гроші. До прикладу, кожен новий автомобіль, ввезений торік в Україну, приніс в середньому 200 тис. грн.

Державна фіскальна служба досі не придумала, що робити з "євробляхами". Податківці нарікають на те, що позиції прем'єр-міністра та голови парламентського комітету щодо врегулювання ситуації не збігаються.

Так, в уряді хочуть, щоб власники машин сплатили усі потрібні внески, тоді як парламентарії пропонують змінити коефіцієнт митних ставок. Крім того, політики не наважуються обрати один варіант вирішення проблеми, побоюючись зростання напруги у суспільстві.

Наприкінці минулого року литовські правоохоронці заявили, що допоможуть Україні. Закордоном розпочали власне розслідування, аби встановити, скільки машин з литовською реєстрацією було ввезено в Україну.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram