Головні події 15-16 лютого
Загрузка плеера...

Телеканал NewsNetwork інформує про головні події, які відбувалися в Україні і світі з вечора 15-го до ранку 16 лютого 2018 року:

Норвезький терорист Брейвік покаявся

Норвезький терорист Брейвік, який влаштував подвійний теракт в Осло у 2011 р., написав покаянного листа. Брейвік заявив, що відмовився від неонацистської ідеології і шкодує про свій вчинок. У 2011 він вбив 77 осіб.

Порошенко затвердив час призову

Президент України Петро Порошенко затвердив час призову і звільнення в запас військових строкової служби. Призов пройде у квітні-травні і у жовтні-листопаді. Тоді ж строковиків звільнять. Магістри і спеціалісти можуть завершити службу у серпні.

США звинуватили РФ через NotPetya

Услід за Великобританією США звинуватили Росію в організації кібератаки з використанням вірусу NotPetya. Атаку назвали найбільш руйнівною в історії. У Білому домі пообіцяли, що дії РФ матимуть міжнародні наслідки.

НАБУ забере справу ректора Алімпієва

Військова прокуратура припинила працювати над справою начальника університету повітряних сил Алімпієва, якого підозрюють у розтраті. Прокурори передали провадження детективам НАБУ. Раніше передачі справи вимагали адвокати підозрюваного.

Стартував 68-й фестиваль "Берлінале"

У Німеччині розпочався 68-й міжнародний кінофестиваль "Берлінале". Захід відкрила анімаційна стрічка "Острів собак". Під час відкриття директор фестивалю згадав про Олега Сенцова і заявив, що чекає на звільнення українського режисера.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram