Мухарський виїхав з України через аліменти
Загрузка плеера...

Антін Мухарський виїхав з України через новий закон про аліменти. Про це актор і шоумен повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Мухарський заявив, що вимушений попросити політичного притулку в одній з країн Європи, тому що ЗМІ і уряд зробили з нього "головного злісного аліментника країни". Актор пояснив, що у 2013 році домовився з колишньою дружиною Сніжаною Єгоровою, що платитиме по 3000 доларів щомісяця. Втім, за словами шоумена, вже через рік він втратив можливість заробляти стільки грошей через початок війни. Тоді ж актор звернувся до суду з проханням переглянути розмір виплат, проте його позов так і не розглянули. Мухарський не вважає себе боржником, адже за три с половиною роки сплатив понад мільйон гривень.

Винними у своїх бідах Мухарський назвав міністра юстиції Павла Петренка і представницю Президента у Верховній Раді Ірину Луценко, які активно просували законопроект. Актор стверджує, що не повернеться до України, поки ситуація не зміниться.

Верховна Рада прийняла закон про посилення відповідальності неплатників аліментів 7 грудня. На початку лютого Міністерство юстиції запустило відкритий реєстр боржників, куди внесено 75 тисяч осіб. Батькам, які не сплачують гроші дітям, заборонятимуть керувати автотранспортом і використовувати вогнепальну, пневматичну або мисливську зброю. Порушників притягатимуть до адміністративної відповідальності і не випускатимуть за кордон.

Мухарський вважає, що це порушує Конституцію України і Женевську конвенцію про права людини. Колишня дружина актора Сніжана Єгорова поки не прокоментувала від'їзд свого екс-чоловіка.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram