Депутати залишили мера Черкас на голій зарплаті
Загрузка плеера...

Депутати Черкаської міської ради вдруге не проголосували за встановлення меру Анатолію Бондаренку преміювання в 400% від посадового окладу, надбавки у 100% та стільки ж матеріальної допомоги.

За словами черкаських журналістів, міський голова загалом міг би отримувати 400 тисяч 800 гривень щомісяця. Однак тепер Бондаренку нараховуватимуть лише прописану ставку, виплату за ранг держслужбовця та вислугу років. Тобто приблизно 10 тисяч гривень.

Нагадаємо, що перший раз очільника залишили без премій 10 лютого. Процедура мала бути уточнювальна. Тобто, депутати мали тільки підтвердити суми виплат, які міський голова отримував у 2017 році.

Та необхідна кількість обранців не проголосували за цей проект. Більш того, вони вирішили позбавити премій і працівників виконавчого органу.

Раніше повідомлялось, що бюджет Черкас затвердили з великим запізненням та під тиском громадських активістів й учасників АТО.

29 січня депутати Черкаської міської ради заявили про саморозпуск. Однак фахівці "Комітету виборців України" пояснили, що заява не може бути реалізована через відсутність відповідної норми в законодавстві.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram