Бьо і Еберг тріумфували в "індивідуалках"
Загрузка плеера...

У четвер, 15 лютого, на Олімпійських іграх у корейському Пхьончхані відбулися одразу дві індивідуальні гонки. Особливістю цієї дисципліни є те, що кожен промах додає до підсумкового результату штрафну хвилину.

Феноменально пройшла дистанцію у 15 кілометрів словачка Анастасія Кузьміна. Маючи шостий стартовий номер, вона випередила на трасі усіх спортсменок, що почали гонку раніше, і першою перетнула фінішну лінію. Навіть з двома штрафними хвилинами екс-росіянка довгий час очолювала протокол.

Але перемогти Кузьміній не судилося. Шоком для усієї біатлонної спільноти став виступ шведки Ханни Еберг, яка ніколи за кар'єру не входила навіть до п'ятірки кращих на етапах Кубку світу. Вона не припустилася жодної помилки на вогневих рубежах, та ще й продемонструвала досить пристойну швидкість. Золото Еберг – це поки що найбільша сенсація усіх Зимових ігор-2018.

Володарка переможного дубля у спринті та персьюті Лаура Дальмаєр додала до свого послужного списку бронзу. А от її співвітчизниця Франціска Пройсс, хоч і стріляла чисто, але до чільної трійки не потрапила, вдовольнившись четвертим місцем. Краща з українок, Юлія Джима, була лише двадцятою. Валя Семеренко замкнула топ-25, а інші наші співвітчизниці опинилися аж у сьомому десятку.

Чоловіча "індивідуалка" стала, либонь, найкращою гонкою кількох останніх сезонів. На перемогу претендувала чимала група спортсменів, серед яких Мартен Фуркад, Бенджамін Вегер, Себастьян Самуельссон, Домінік Ландертінгер, Якоб Фак та Йоганнес Бьо.

Зрештою, саме молодший з братів Бьо, незважаючи на два промахи, став олімпійським чемпіоном. Словенець Фак другий, австрієць Ландертінгер завоював бронзу. Принц біатлону Мартен Фуркад запоров останні два постріли, через що з 1-ого поточного місця впав на 5-е.

Втім, найбільшим невдахою став швед Єспер Нелін. Спортсмен був лідером перед останнім вогневим рубежем з великою перевагою, але примудрився тричі промазати і втратив будь-які шанси на п'єдестал пошани. Українці, на жаль, традиційно не порадували: відзначимо хіба що 29 місце Артема Тищенко, який закрив усі двадцять мішеней.

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram