Куріння в поїздах: бути чи не бути?
Загрузка плеера...

Українці закликають Президента України Петра Порошенка та керівництво ПАТ "Укрзалізниця" створити у потягах далекого, регіонального й приміського сполучення спеціально відведені вагони для курців. Таке прохання було зареєстроване й на сайті електронних петицій.

За словами автора ідеї Анатолія Штурми, завзяті курці ігнорують правила перевізника й таблички з надписами "Не палити" в тамбурах. Навіть провідники не можуть впоратися та вмовити людей не палити в поїздах.

У петиції запропоновано "виділити один вагон для курців, розфарбувати його в колір, котрий би яскраво відрізнявся від інших вагонів, і мав напис великими літерами "Вагон для тютюнопаління".

Також автор зауважив, що таким вагоном можна зробити хвостовий. Його потрібно обладнати вентиляцією. В інших частинах складу варто вмонтувати "датчики диму приховані відеокамери, і забезпечити штрафування за тютюнопаління в поїздах". Для останнього потрібно, аби в потягу був присутній правоохоронець і оперативно штрафував.

Для того, аби Президент розглянув петицію, вона повинна набрати 25 тисяч голосів. Українці активно почали обговорювати звернення у соцмережах, проте попри затяті дискусії, протягом 10 днів петиція набрала лише 147 "ЗА".

Загрузка...

Как Вы считаете, контролирует ли власть ситуацию в стране?

Мы в Telegram